Kommenteeri

Hinged kirjutavad

*** Ikkagi on selle paari nädala jooksul juhtunud igasuguseid imelikke kokkusattumisi positiivses mõttes muidugi. See tunne on nii hea, et ei tahaks seda enam kaotada .Igal juhul minul oli Sinu juures käimisest väga palju abi. Ilusat õhtut ja Aitähh taas
'***Annan veidi tagasisidet.Pärast sinu juures käimist on tunne suurepärane.Kuidagi kergem on olla ja tuju on hea.Ostsin ka sinu raamat,aga vist oma oskamatusest ei saa ma seda lugeda.Meilile tuli link,mis oli vaja kuskile alla laadida.Ma laadisin selle enda arust alla.See läks mul millegipärast piltide kausta.Kui sinna peale klikkan,siis avanevad minu pildid,aga mitte raamat.Veel oli kirjas,et 3 korda võib lingile klikata.Mul see nüüd juba tehtud.Ei teagi kohe,kuidas edasi toimida.Põnevat täiskuulaupäeva.

*** Tere Liis, peale Sinu juures käimist on meie pereelu muutunud paremuse poole. Lapsed magavad öösel hästi, abikaasal kadusid südamerütmi häired ja meie rahaline seis on ka paranenud. Veelkord suured tänud Sulle!

*** Aitäh Sulle veelkord!!! Vaba on hea olla!

*** Liis, tahtsin sulle anda tagasisidet natuke. asjad on edenenud, mul on norras avanud paat uksi, mida ma poleks elus arvanud.

*** Usud v mitte Liis, aga ma jäingi rasedaks. Ma olen nii elevil ja nii nii tänulik sulle, et ma ei oska seda sõnadesse pannagi. ma andsin su numbri oma sõbrannale, ta helistab sulle varsti. Aitäh veelkord.... ma ausõna uskusin juba arstide juttu, et ma ei saagi kunagi emaks.... ma olen väga tänulik sulle.

*** Liis kas võiksid meie pere uuesti vaadata? Peale sinu külastust läksid meil kõigil asjad ülesmäge, aga tundub, et keegi on meile jälle miskit pannud. Meil siin oli äge tüli äripartneritega, jagame puid ja maid ühe tehingu pärast. Jään ootama su kirja.

***Kaua sellest nüüd on kui ma helistasin? Äkki paar nädalat... tahtsin öelda, et mu mees ripub mul küljes. See hakkab lausa juba tüütavaks muutuma. Mäletad rääkisin, et ta ei pööra mulle üldse tähelepanu. Peale puhastust ma ei tunne teda enam ära. ma olen nii õnnelik et ta tagasi sain. Ta oleks nagu ümber vahetatud...

*** Liis, on juhtunud midagi imelist. See nv kui käisid meie juures ja mu mees oli lastega reisil, ja kus nad ühes kämpikus mitte ükski aasta hästi magada ei saa., sest ta norskab väga kõvasti. Lapsed rääksid peale reisi, et isaga on midagi lahti. Ta ei norsanud terve see aeg seal ja oli üleüldse kuidagi teistmoodi. Mu mees ise ütles, et ei tea mis temaga sel  nädalavahetusel juhtus,  aga ta oleks nagu uuesti sündinud. Ma ei suutnud end tagasi hoida ja rääksin talle et sina käisid ja tegid meil voodoo värki. Mu mees puhkes nutma! Ma pole teda 30 a nutmas näinud. Igastahes suured suured tänud sulle Liis. Sa muutsid terve meie pere elu. :)

Lisa kommentaar

Email again: